פורום TV 3

פורום TV

מאגר סרטוני הדרכה קצרים לשאלות פורום במגוון תוכנות השרטוט

פורום TV 4

רוויט | פתיחת קובץ טמפלט RTE

בסרטון ניתן לראות כיצד אנו פותחים קובץ תבנית (טמפלייט) קיים RTE ושומרים אותו כקובץ עבודה RVT

לצפייה
פורום TV 5

רוויט | LEVELS יצירת מפלסים

בסרטון נלמד כיצד יוצרים מפלסים חדשים ושלטים בכל הממשק של יצירת מפלס כולל שיוך של המבטים החדשים שנוצרו של המפלסים לקבוצת המבטים המתאימה.

לצפייה
פורום TV 6

רוויט | מידול קירות

בסרטון נלמד כיצד למדל קירות. קירות מומלץ למדל במבט של תוכנית אבל כמובן ניתן למדל גם בתלת ממד. עוברים למפלס המתאים, קובעים את הפרמטרים המתאימים מאיזה מפלס יתחיל הקיר ובאיזה מפלס יסתיים ומשרטטים עם כלי השרטוט את הקירות.

לצפייה
פורום TV 7

רוויט | יצירת קירות חדשים

בסרטון נלמד כיצד לבנות קיר חדש לפי הגדרות אישיות שלנו. נבחר קיר קיים מרשימת הקירות שבקובץ, נעשה הכפלה וניתן שם חדש, נשנה את הפרמטרים של הקיר למה שנרצה. נוסיף טיח פנים חוץ חיפוי וכדומה. כל שכבה תקבל את העובי המתאים ובכך נוצר קישר חדש שיוסף לרשימת הקירות של אותו הקובץ עליו אנו עובדים

לצפייה
פורום TV 8

רוויט | מערכת צירים GRID

בסרטון נלמד כיצד לשרטט מערכת צירים אנכית ואופקית עם מספרים אוטומאטיים ואותיות. את מערכת הצירים אנו משרטטים במודל האדריכלי בדרך כלל במרכזי עמודים או מרכזי קירות במקומות אסטרטגיים. ניתן לשרטט קווי גריד ישרים ומעוגלים לפי התכנון של הפרויקט.

לצפייה
פורום TV 9

רוויט מידול ועריכת רצפה

בסרטון נלמד כיצד למדל רצפה על ידי כל כלי השרטוט. נבחר את הרצפה הרצויה מרשימת הרצפות המכנות בקובץ ונשרטט על ידי קו בודד, בחירת מערכת קווים בלחיצה, בחירת קירות כוללת. נוכל לראות גם כיצד לבצע שינויים בקונטור של הרצפה לאחר שסיימנו על ידי מעבר למצב עריכה.

לצפייה
פורום TV 10

רוויט | יצירת גג שטוח ומשופע

בסרטון נלמד כיצד למדל גגות. גג יכול להיות שטוח ויכול גם להיות משופע. גגות משורטטים על ידי קו מתאר מסביב שחייב להיות סגור ובכך נותר הגג. ניתן לערוך או ליצור גגות גם בהתאמה אישית עם השכבות המתאימות.

לצפייה
פורום TV 11

רוויט | הכנסת דלתות וחלונות

בסרטון נלמד כיצד להכניס דלתות וחלונות למודל. נבחר מרשימת הדלתות או מרשימת החלונות את הדלת או החלון המתאים ופשוט בעזרת הסמן של העכבר ניצמד לקיר ונוכל לראות את מקום ההכנסה

לצפייה
פורום TV 12

רוויט | מידול מעקה ומאחז יד

בסרטון נלמד כיצד למדל מעקות ומאחזי יד. נבחר באפשרות של מעקה, מהרשימה נבחר את המעקה הרצוי ובעזרת כלי השרטוט ניצור את קו המתאר של המעקה. אפשר לשרטט מעקות ישרים ומעוגלים.

לצפייה
פורום TV 13

אוטוקאד | DIMENSION STYLE

בסרטון נלמד כיצד לייצר סגנונות חדשות של מידות בהתאמה אישית עם כל הפרמטרים של המידות. נעבור על כל הקטגוריות של השינויים הגרפיים של המידות ונלמד גם כיצד ליישם את המידות בשרטוט

לצפייה
פורום TV 14

אוטוקאד | יצירה-עריכה-ייבוא BLOCK

בסרטון נלמד כיצד לבנות בלוקים, לערוך בלוקים ולייבא בלוקים, כל השלבים הנדרשים ליצירת בלוק איכותי, נגדיר את יחידות השרטוט, נקודות אחיזה ועוד פרמטרים נדרשים.

לצפייה
פורום TV 15

אוטוקאד | ORTHO וראשית הצירים

בסרטון נלמד כיצד לשלוט בכלי העזר אורטו ORTHO בצורה אבסולוטית קיצור מקלדת F8. בנוסף נלמד כיצד לסובב את מערכת הצירים X,Y ולאפשר לכלי האורטו להתנהג בהתאם למערכת זו.

לצפייה
פורום TV 16

אוטוקאד | DYNAMIC INPUT

בסרטון נלמד כיצד לשלוט בכלי העזר DYNAMIC INPUT קיצור מקלדת F12. כלי זה מאפשר להעביר את כל הפקודות המוקלדות בשורת ה-COMMAND לצד הסמן של העכבר. ובנוסף כלי זה מאפשר לנו לשלוט בכמות המידע הגרפי שיוצג על המסך כגון ערכים / זויות / קורדינטות ועוד.

לצפייה
פורום TV 17

אוטוקאד | OSNAP היצמדויות

בסרטון נלמד כיצד לשלוט בכלי ההיצמדויות OSNAP קיצור מקלדת F3. נלמד את כל השיטות להיצמד לאובייקטים ונכיר לעומק את הסימנים המוסכמים והיכולות של הכלי.

לצפייה
פורום TV 18

אוטוקאד | סרגל כלי המדידה

בסרטון נלמד כיצד לשלוט בכלי המדידה. סרגלים אלו מאפשרים לנו לבצע מדידה מדוייקת של מרחקים בין נקודות, זויות בין קווים, רדיוסים, שטחים ונפחים.

לצפייה
פורום TV 19

אוטוקאד | MATCH PROPERTIES

בסרטון נלמד כיצד לבצע התאמות תכונות בין אובייקטים על ידי השימוש במברשת MATCH PROPERTIES. המברשת יודעת לדגום תכונות מאוביקט ולהעביר את התכונות לאוביקט אחר. מה שהמברשת דוגמת זה: צבע / סגנון קו / עובי קו / שכבה / סכנון מילוי HATCH ועוד.

לצפייה
פורום TV 20

אוטוקאד | LINETYPES

בסרטון נלמד כיצד להשתמש בסגנונות קווים LINE TYPE נלמד כיצד להכניס סגנונות לרשימה וכיצד לשנות את הצפיפות של הקווים

לצפייה
פורום TV 21

אוטוקאד | קווי עזר בזויות POLAR

בסרטון נלמד כיצד להשתמש בכלי העזר POLAR קיצור מקלדת F10. כלי זה מייצר קווי עזר ירוקים במסך השרטוט בזויות שאנו קובעים או בזוויות קבועות כך שסמן העכבר נצמד לקווים אלו ומאפשר נוחות בשרטוט.

לצפייה
פורום TV 22

אוטוקאד | פקודות CLIPBOARD

בסרטון נלמד כיצד להשתמש בכל הקיצורים המוכרים העתק, הדבק, גזירה ושימוש בנקודות אחיזה. נלמד גם פעולות חשובות כיצד להעתיק אובייקטים עם נקודת ייחוס מקובץ לקובץ

לצפייה
פורום TV 23

אוטוקאד | HATCH TRANSPERANCY

בסרטון נלמד כיצד להשתמש בפקודת HATCH TRANSPERANCY המאפשר לראות את השקיפות של הטקסטורות במסך השרטוט וכיצד להגדיר שהשקיפות תצא בהדפסה

לצפייה
פורום TV 24

אוטוקאד | GRID & SNAP

בסרטון נלמד כיצד להשתמש ברשת הצירים וכיצד מבצעים היצמדויות לרשת וקובעים גם את המרחקים שימוש בקיצורי מקלדת F7-F9

לצפייה

בואו לשיעור ניסיון חינם וללא התחייבות!

קורס אוטוקאד וידיאו

קורס רוויט וידיאו

SILVER

₪790 / 3 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום. 

GOLD

₪1,290 ₪890 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

PLATINUM

₪1,790 ₪1,290 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

PLATINUM

₪1,290 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

GOLD

₪890/ 6 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

SILVER

₪590 / 3 חודשים​

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.