Skip to content

מרכז מורשה אוטודסק​

מובילים את עולם ההדרכות ברמה הגבוהה ביותר לתוכנות מבית AUTODESK ארה"ב

אודות 1

מרכז ההדרכה ארכיטקטוב נוסד בשנת 2011 וכיום הינו מרכז ההדרכה מורשה אוטודסק ארה"ב autodesk authorized training center הגדול והמקצועי ביותר בישראל ללימוד תוכנות שרטוט והדמיה. מידי שנה מוכשרים במרכז ההדרכה יותר מ-400 לקוחות בתחומי עיסוק שונים, החל מהלקוח ה"קטן" ועד לחברות הגדולות והמובילות במשק הישראלי של עולם התכנון והבניה על כל תחומיה.

ארכיטקטוב מוביל תמיד בחדשנות, אנו מספקים את התוכנות העדכניות ביותר מידי שנה, כל הזמן דואגים לשדרג ולהיות מעודכנים עם מה שהכי חשוב למשרדי התכנון. אנו מציעים כיתת לימוד מאובזרת, סביבת לימודים שקטה ונעימה וצוות מדריכים מיקצועי הדואג שכל אחד יקבל את מיטב הכלים להתמודדות עם התוכנה במסגרת הלימוד בכיתה ובעבודת התרגול בפועל על פרויקט אמיתי.

צוות ארכיטקטוב ישמח תמיד להעניק שרות ללא עלות עבור ייעוץ והכוונה. כיתת הלימוד שלנו פתוחה בכל ימות השבוע ותמיד ניתן להגיע ולהתרשם מהמקום, מתכני הלימוד ומרמת ההדרכה במגוון הקורסים. אנו דואגים תמיד להתאים את התוכנה ללקוח, מספקים הסבר מקיף על תכני הקורס ומה ומציעים ללקוחות אפשרות בחירה של קורסים בכל ימות השבוע בשעות בוקר, ערב ושישי החל משעות הבוקר ועד שעות הערב המאוחרות.

כמרכז הדרכה מורשה אוטודסק, בסיום קורס כל משתתף זכאי לתעודה רשמית בינלאומית של AUTODESK USA.

0 מרצים
מעל 0 מחזורים
מעל 0 בוגרים
אודות 3

יובל קהאן

אדריכל בוגר המחלקה לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל והבעלים של מרכז ההדרכה ארכיטקטוב מורשה אוטודסק העולמית ללימוד תוכנות שרטוט והדמיה AUTODESK AUTHORIZED LEARNING CENTER.
עסוק במשרה מלאה בעשור האחרון בהכשרה של קהל פרטי מוסדי ומשרדי תכנון מכל קשת התכנון ובכל הגדלים במגוון התוכנות השונות מבית אוטודסק.  כל הזמן מחדש, מתעדכן ומעדכן במה שהכי חם בעולם האדריכלות, ההנדסה, והטכנולוגיה הנלווית לתחומי עניין אלו.  מרכז ההדרכה ארכיטקטוב כיום מוביל דרך לימוד חדשנית אל העתיד, תוך שימוש בתוכנות מתקדמות מהמובילות בעולם וטכנולוגיה מעולם ה-BIM יחד עם צוות מדריכים מהשורה הראשונה. 
אודות 4

סהר נעימי

הנדסאי אדריכלות ומעצב פנים (B.A.Design)
בעלים של סטודיו ASR המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים, חנויות ובתים יוקרה פרטיים בעל ניסיון רב שנים בהדרכה במוסדות אקדמאים מומחה אוטוקאד מורשה אוטודסק העולמית ACP
אודות 5

יוחנן שמרון

מדריך רוויט ותיק, בעל ניסיון בהדרכת התוכנה לאורך שנים רבות, בשלושה מרכזי הדרכה מוסמכים של אוטודסק בישראל.
ניסיון מצטבר של עשרות רבות של קורסים שבהם הדרכתי במצטבר, מאות רבות של חניכים. בנוסף עסקתי גם בתמיכה והטמעת תכנת הרוויט במשרדי אדריכלים. חי ונושם את הדרכת הרוויט, משקיע מאוד בחניכים, מתעדכן ומשפר את שיטות הדרכת התוכנה מידי קורס ע"מ לתת בסיס וידע בר השמה לחניכים בסיום הקורס.
אודות 6

בן שיק

מומחה BIM ומאסטר ברוויט קונסטרוקציה מורשה אוטודסק העולמית ACP
מנהל את הנציגות של סופיסטיק במזרח התיכון autodesk ISV Partner המתמחה בפיתוח תוכנות אלמנטים סופיים והטמעה של מוצרים / אפליקציות לתוכנת מבית אוטודסק למהנדסי מבנים.
אודות 7

עמית מימוני

מהנדס אזרחי, בעל תואר ראשון ושני בהנדסה אזרחית והנדסת הסביבה מטעם הטכניון. מומחה רוויט בעל תעודה ACP מטעם אוטודסק
בעלים של חברת מימוני הנדסה וייעוץ בע"מ המתמחה במתן שירותי יעוץ, תכנון וליווי פרויקטים בתחום הנדסה אזרחית בשלב התכנון ובשלב הביצוע. החברה פועלת משנת 2013 והינה מהחלוצות ומהמובילות בתחום ה – BIM בארץ. מהנדסי החברה מספקים פתרונות הנדסיים בהתאמה מדויקת לצרכים, לאפשרויות ולהיבטים הסביבתיים ומתוך מודעות כלכלית-תקציבית של הפרויקט תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מהמובילות בעולם.
אודות 8

דותן ענבר

בוגר תואר הראשון לימודי אדריכלות B.Arch במחלקה לארכיטקטורה בצלאל.
​עוסק במשרה מלאה בתחום ההדרכה. בעל ניסיון עשיר בהדרכת קבוצות לימוד במרכזי הדרכה רישמיים, מכללות ואוניברסיטאות. מומחה רוויט לאדריכלים ומעצבי פנים, רוויט MEP לתחום החשמל, מטמיע BIM בהתאמה אישית במשרדי תכנון ומתמחה בלימוד ויישום DYNAMO FOR REVIT לקהל לפי דרישה.
אודות 9

זהר רוני

אדריכל בוגר המחלקה לארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל. בעל עסק עצמאי המתמחה במידול תלת מימד ויישום מתודולוגיית ה-BIM
מחזיק בתעודה רשמית להדרכה מאושר אוטודסק העולמית. בעל ידע נרחב בתוכנת רוויט ובעל ניסיון בהדרכות במרכזי הדרכה רשמיים ובמשרדי תכנון מהמובילים בארץ. מעבר לקורס תמיד שמח לתת טיפים מקצועיים וחושף כלים מתקדמים להפוך את העבודה בתוכנה ליעילה פי כמה!
אודות 10

רז לביא

מחזיק בתואר ראשון בניהול ומתעסק במשרה מלאה בהטמעת מתודולוגית BIM במשרדי תכנון המובילים בישראל.
בעל ידע נרחב רב שנים בתוכנת רוויט, משמש כיום כ-BIM MANAGER במשרד תכנון מוביל ועם ניסיון נרחב גם כ-BIM CORDINATOR ומידול מערכות אינסטלציה סאניטרית וכיבוי אש.
אודות 11

אמיר אוסדון

בעלים של חברת "אוטוקאדר", המתמחה במתן שירותי שרטוט, מידול והדמיה, לימוד והטמעה של מגוון נושאים ותוכנות BIM בכל המורכבויות.
מומחה BIM ומאסטר רוויט בעל תעודות מטעם אוטודסק העולמית. בעל ידע נרחב ורב שנים בתוכנות רבות בתחום השרטוט וההדמיה, ובעל ניסיון עשיר בהדרכות במוסדות אקדמאיים, מרכזי הדרכה רשמיים ומשרדים מהמובילים בארץ. החברה פעילה משנת 2007, בארץ ובחו"ל.

נתאים לכם בדיוק את הקורס שחיפשתם

אצלנו זה לא רק מילים…אנחנו מאמינים בהכוונה ומעשים!

שרות והכוונה מקצועית מהווה חלק בלתי נפרד מהלימודים שלנו בכדי שהקורסים יותאמו בדיוק לצרכים שלכם. אז גם אם אתם לא יודעים בדיוק איזה קורס מתאים לכם, פניה אלינו תעשה לכם סדר במחשבה.

התאמה אישית של קורסים

אצלנו תמצאו את הקורסים המיקצועיים ביותר של AUTODESK. אנו מספקים הדרכה מיקצועית ללימוד התוכנות ומתאימים את צרכי התוכנה לכל משתתף לתחום עיסוקו.

מפגש ייעוץ מקדים

הדלת שלנו תמיד פתוחה, נשמח לתאם מפגש ייעוץ עם כל אחד ואחת מכם ולהסביר לכם בארבע עיניים על מגוון הקורסים שלנו. כך תדעו בדיוק שעבור מה שאתם משלמים תקבלו את התמורה הטובה ביותר.

אנחנו על המפה

מרכז ההדרכה ארכיטקטוב ממוקם ברחוב הצפירה 10 תל אביב (בית עמנואל) מתחם העסקים יד חרוצים בדרום תל אביב, מרחק של 10 דקות הליכה מרכבת ההגנה ומתחנה מרכזית, ליד ציר המסגר, צומת לה גווארדיה. עשרות קווי אוטובוס נגישים מכל הארץ בתחנות הצמודות לעסק ברחוב המסגר.

במקום מוצעת חניה בכחול לבן (בהתאם לשילוט המקומי), חניונים של אחוזת חוף וחניונים פרטיים בעלויות משתנות לאורך שעות היום.

שעות וימי הפעילות:

אנו פתוחים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 ועד 21:00 בימי ו' מהשעה 8:30 – 13:30
שעות קבלת קהל ומשרד לייעוץ והכוונה בתיאום מראש בימים א'-ה' ובשעות 9:00 – 18:00

בואו לשיעור ניסיון חינם וללא התחייבות!

קורס אוטוקאד וידיאו

קורס רוויט וידיאו

SILVER

₪790 / 3 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום. 

GOLD

₪1,290 ₪890 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

PLATINUM

₪1,790 ₪1,290 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

PLATINUM

₪1,290 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

GOLD

₪790 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

SILVER

₪590 / 3 חודשים​

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.