אוטוקאד 2022 מבט ראשוני

Credit to: www.autodesk.com

כל החידושים של אוטוקאד 2022 ואיך זה משפיע באמת על האופן שבו אנו עובדים עם התוכנה

אוטוקאד 2022 הגיעה והביאה עימה המון חידושים שעיקרם  באוטומציות ושיתוף בענן.

תוכנת אוטוקאד 2022, כוללת ערכות כלים חדישות ומתקדמות המאפשרת גישה לכלים עבור התעשיה עם אוטומציות וזאת בכדי להאיץ את העבודה. המערכות כוללות גישה ליישומים אינטרנטיים מהמכשירים הניידים מכל מקום.

אחת התכונות החדישות והמתקדמות ביותר שפותחו עד כה והמוצעות באוטוקאד ,2022 הינה תכונת TRACE AND SHARE, אשר מאפשרת לבצע בדיקה כמותית מהירה ומדויקת מתוך השרטוט של אובייקטים וגיאומטריות שונות ובכך מצמצמת באופן משמעותי את האופן הספירה הידני שאיתו עבדנו עד כה.

אוטוקאד 2022 מאפשר גישה למאגר של ספריות וכלים חדישים לעולם התכנון בתחום התעשיה, האדריכלות. כלים אלו מסייעים בהגברת הפרודוקטיביות על ידי ביצוע אוטומאציות של משימות. שימוש במאות אלפי חלקים , סמלים ותכנות חכמות מאפשרים לנו לבצע תכנון מורכב ולחסוך המון זמן.

אוטוקאד זה לא רק תוכנת במחשב השולחני. כיום אוטוקאד מוצעת גם בנייד ומעניקה חוויית משתמש עיצובית ומאפשרת שליטה מורחבת במגוון רחב של אפשרויות. ניתן לשתף קבצי DWG באפליקציות האינטרנטיות והנייד וליצור סביבת עבודה בסטנדרט גבוה.

אוטוקאד מתממשק עם מוצרי אוטודסק חיצוניים כגון AUTODESK DOCS. מוצר זה מאפשר חיבור למערכת של אוטודסק ומתוך השרטוט מאפשר לשתף את קבצי העבודה בקלות וביעילות.

שיתוף הקבצים בענן מאפשר לא רק שיתוף דרך אפליקתיות של אוטודסק, אלה שימוש נרחב לספקי ענן מובילים כמו Google Drive, Microsoft OneDrive, Box ו- Dropbox.

מהדורת אוטוקאד 2022 הינה שיא של חדשנות מתמשכת, שפיתוח האוטומציה מאפשר לעבוד בצורה חכמה יותר, ופחות קשה, כך שההתמקדות הינה בדברים החשובים ביותר במהלך העבודה עם התוכנה ובמטרה לנצל את הזמן בצורה חכמה.

Trace משפר את שיתוף הפעולה הדיגיטלי ומאפשר לעבוד עם אפליקציות מכל מכשיר. ניתן לבחור קבצי DWG מבלי לשנות את השרטוט הקיים. האפליקציות הנילוות יכולות ליצור מעקב באינטרנט או באפליקציה הסלולרית ולסמן שינויים. לאחר מכן ניתן לפתוח את ה- Trace ב- AutoCAD על שולחן העבודה, שם תוכלו לראות את ההערות שסומנו באופן אוטומטי על קובץ ה- DWG ולשלב את השינויים. זוהי שיטת עבודה דיגיטלית המאפשרת לשתף פעולה בעבודת צוות בפרויקט ובכך לייעל את זמן העבודה בסנכרון עם כמה שפחות טעויות.

שיתוף המידע באמצעות Share

באמצעות Share ניתן לשתף בצורה מאובטחת את השרטוטים עם צוות התכנון והגורמים החיצוניים המעורבים בפרויקט ישירות מ- AutoCAD. באמצעות Share ניתן להגדיר או לבחור את סוג רמות הגישה לקבצים, כגון “תצוגה בלבד” או “עריכה”, ולשלוח עותקים מבוקרים של השרטוטים בכל שלב העבודה. כמו כן ניתן ליצור קישורי שיתוף מ- AutoCAD ומאפליקציית האינטרנט AutoCAD. והקישורים נפתחים ישירות באפליקציית האינטרנט AutoCAD. שיתוף הקבצים מאפשר שליטה רבה יותר. זו דרך בטוחה לשתף את המידע התכנוני באמצעות מערכות דיגיטליות בזמן אמת עם צוות התכנון בכל זמן ובכל מקום.

אוטומצית ספירת אובייקטים Count

העבודה של היום דורשת חדשנות מתמשכת, והכל מסתמך בעיקר על אוטומציה. אחד הדברים החשובים שאנו מתעסקים בהם ביום יום זה ספירת אובייקטים בזמן עבודה בשרטוט. עד היום ביצענו את מרבית העבודה בצורה ידנית ובאוטוקאד 2022 השכילו לשדרג את הרעיון ולאפשר לבצע ספירה אוטומטית של הבלוקים או הגיאומטריה כדי לחסוך לך זמן ולהפחית שגיאות. המטרה היא שניתן בקלות לייצא נתונים לטבלה דינמית ולקבל עדכונים במהירות. על ידי צמצום בספירה ידנית, תוכלו להימנע מספירת חלקים לא נכונה או הזמנת כמויות שגויות.

שיפור יעילות באמצעות Push to Autodesk Docs

דחיפת הקבצים ל- Autodesk Docs משפרת את יעילות זרימת העבודה בתוך מערכת Autodesk בכך שהיא מאפשרת ך לפרסם גיליונות שרטוט של CAD כ- PDF ישירות מ- AutoCAD ל- Autodesk Docs. כבר אין צורך לשמור מסמכי PDF באופן מקומי במחשב, לפתוח דפדפן אינטרנט או להעלות את הגיליונות לענן.

צפיה ועריכה של מספר שרטוטים בו זמנית באמצעות חלונות צפים

חידוש מרענן זה מאפשר להציג ולערוך מספר ציורים בו זמנית כאשר קובץ אוטוקאד אחד פתוח של AutoCAD – באמצעות החלונות הצפים החדשים. חלונות צפים מאפשר למשוך בקלות קבצי שרטוט כדי להציג אותם כחלונות פונקציונליים לחלוטין זה לצד זה, או על צגים מרובים באותו מקרה של AutoCAD.

התחברות ל- Autodesk Drive ו- Autodesk Docs

באמצעות יישומי האינטרנט והנייד של AutoCAD, תוכל לגשת לקבצים שלך בענן. השנה הוספו חיבורי Autodesk Drive ו- Autodesk Docs לאפליקציית האינטרנט AutoCAD, כך שניתן להתחבר בצורה נוחה לקבצים שלכם בתוך מערכת Autodesk. בעזרת שילובים חדשים אלה תוכלו לנצל את הגישה בכל עת לכל קובץ DWG עם AutoCAD.

שיפורים בביצועים

AutoCAD 2022 מציע שיפורים הכוללים התקנה מהירה יותר וניתנת להתאמה אישית המאפשרת לך אפילו לעבוד ב- AutoCAD בזמן ההתקנה של התוכנית. עם ההתקנה החדשה, הצטמצם מספר האינטראקציות האופייניות להתקנת המוצר. תוכלו גם ליהנות מביצועי גרפיקה משופרים ומכרטיסיית התחלה מחודשת המאפשרת לכם לגשת בקלות לקבצים ולתכנים מועילים אחרים ישירות ממסך הבית.

עכשיו זה הזמן שלכם להינות מכל החידושים והפיתוחים. הורידו את גרסת אוטוקאד 2022 וגם תוכלו להירשם אצלנו במרכז ההדרכה ארכיטקטוב לקורס אוטוקאד תואם.

למידע נוסף וסרטונים אודות כל החידושים הקליקו כאן

בואו לשיעור ניסיון חינם וללא התחייבות!

קורס אוטוקאד וידיאו

קורס רוויט וידיאו

SILVER

₪790 / 3 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום. 

GOLD

₪1,290 ₪890 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

PLATINUM

₪1,790 ₪1,290 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

PLATINUM

₪1,290 / 12 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

GOLD

₪890/ 6 חודשים

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.

SILVER

₪590 / 3 חודשים​

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם להשלמת התשלום.